Yeni Camii, Uzun Çarşı Cd. No:108, 31060 Antakya/Hatay

KURUMSAL

Hünkar Kasap & Fırın Hakkında

Keyifli ve konforlu mekan tasarımında, özenle seçilen müziklerle, yemeğinizi zarif ve keyifli hale getirecek işine aşık personelimiz size kendinizi ev samimiyetinde hissettiriyor.

Aile ve Arkadaşlarınızla Gelebileceğiniz Sıcak Ortam

Gerek mekanın dizaynı gerek yemeklerin sunumu bakımından Osmanlı'yı kendisine örnek alan Hünkar kasap ve fırın Anadolu’nun kadim kültüründen gelen özünü yaşatmak için yola çıktı. Otlayarak beslenen büyükbaş ve küçükbaş hayvanların helal usule uygun olarak kesilen etlerinin; son teknolojik aletlerle donanmış mutfakta, usta şeflerin elinde şekil alarak eşsiz lezzetlere dönüştüğü yemekler, modern bir ambiyansta sunuluyor. Hünkar kasap ve fırın Hatay'ın yöresel lezzetlerini yaşatmayı amaç edinmiştir. 
 
Hatay’ın yöresel çarşısının merkezinde yer alan otantik mekanımızda  sizleri huzura davet ediyoruz.Hatay dışından gelen misafirlerinizi ağırlayacağınız hoş ve sıcak ortam.
 
VİZYONUMUZ
Anadolu'dan sofranıza...
Hatay'ın zengin yemek kültürünü gelecek nesillere doğru şekilde aktarmak ve dünya çapında Hatay Yemeklerini tanıtmak
 
MİSYONUMUZ
"Geçmişi ve geleneği unutmamak için yaşatmak gerekir" misyonuyla hareket eden Hünkar Kasap Fırın şehirli insanla köydeki çiftçi arasında köprü kurarak, Hatay yemek kültürünün modern temsilcisi olmak.
 
  • 100% Yerli Üretim
  • Ferah ve Nezih Ortam
  • Hızlı Servis
  • Güleryüzlü Personel

HAYATA KISA BİR MOLA

HÜNKAR KASAP & FIRIN

SON HABERLERİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL!